Uczę sprzedawać skutecznie

Szkolenia sprzedażowe

Wierzę w to, że umiejętność sprzedaży jest dzisiaj jedną z najbardziej potrzebnych umiejętności każdemu z Was. Niezależnie czy jesteś handlowcem, właścicielem biznesu, czy prowadzisz dom. Umiejętność sprzedawania pomoże Ci w wielu codziennych wyzwaniach.

Umiejętność sprzedaży, to zestaw takich kompetencji jak: skuteczna komunikacja (umiejętność słuchania i odpowiedniego mówienia), asertywność, negocjacje, perswazja. To również znajomość rynku, klienta i siebie.

Warto doskonalić umiejętności sprzedaży, ponieważ to właśnie one mogą zadecydować chociażby o zdobyciu wymarzonego stanowiska lub przekonania innych do Twoich idei i pomysłów.

A z punktu widzenia pracodawcy mogą zaważyć o sukcesie całej firmy.

Bez sprzedaży nie istniałyby przedsiębiorstwa. Bez sprzedaży zamykałyby się ogromne marki. Każdy dzień, w którym Twoja firma nie pozyskuje Klienta, doprowadza do zagrożenia.

Dlatego znajdziesz u mnie nie tylko szkolenia otwarte ze sprzedaży, ale też szkolenia sprzedażowe dla firm. Przygotowuję je indywidualnie do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Szkolenia sprzedażowe otwarte mają wstępnie przygotowany program. Natomiast na kilka dni przed szkoleniem zawsze pytam moich uczestników, co jest dla nich najważniejsze. Każdy z nich ma możliwość uzupełnienia ankiety, w której wskaże swoje największe problemy w sprzedaży (np. reakcja na obiekcje albo techniki sprzedaży).

Szkolenia sprzedażowe dla firm budowane są od podstaw. Najczęściej taki proces poprzedzony jest dokładną analizą potrzeb szkoleniowych (odsłuchy rozmów telefonicznych, badanie tajemniczego klienta, ankiety wśród uczestników, rozmowy z managerami). Dopiero w efekcie tych ustaleń powstają programy szkoleń sprzedażowych, szyte na miarę.

Jeśli chcesz zdecydować się na szkolenie dla sprzedawców, to sprawdź nadchodzące szkolenia, albo skontaktuj się ze mną w sprawie szkolenia sprzedażowego dla Twojej firmy.