Train The Trainer

 0 (Brak opinii )

65 kursantów dołączyło

Czas trwania kursu

4 dni

1699zł1599zł

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Jeśli jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie i chcesz zacząć przekazywać tą wiedzę innym, to zacznij od kursu Train The Trainer, na którym nauczysz się jak uczyć innych.

Duży nacisk na praktykę sprawia, że już 4 dnia szkolenia będziesz w stanie zaprojektować i przeprowadzić samodzielnie krótkie szkolenie.

 

Forma szkolenia

Szkolenie stacjonarne, 4 dni, 32 godziny

 

Certyfikat

Po ukończeniu warsztatów uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w zajęciach oraz zakres nabytych kompetencji.

 

Dla kogo jest ten warsztat?

  • Dla początkujących trenerów
  • Dla trenerów, którzy już prowadzą swoje szkolenia, ale chcą poznać lub usystematyzować teorię
  • Dla bardziej doświadczonych trenerów, którzy chcą uzyskać informację zwrotną na temat swojego warsztatu i przepracować trudne sytuacje szkoleniowe
  • Dla managerów, którzy chcą jeszcze lepiej prowadzić swoje zespoły
  • Dla przedsiębiorców, po to by mogli skutecznie dzielić się swoją wiedzą

 

Wsparcie po szkoleniu

Przez tydzień po szkoleniu, możesz skontaktować się z prowadzącym telefonicznie albo emailowo, aby dopytać o treści ze szkolenia. Aby zwiększyć skuteczność warsztatu, możesz dopytać o to, jak zastosować nowe umiejętności w konkretnej sytuacji.

 

Czego się nauczę?

Nabędziesz kompetencje  i  umiejętności w zakresie:

– analizy potrzeb szkoleniowych
– przygotowania programów szkoleniowych
– badania efektywności szkoleń
– wystąpień publicznych
– pracy z grupą

User Avatar
Elżbieta Sawczuk

Z wykształcenia psycholog biznesu. Ukończyła szkołę Trenerów oraz wiele kursów doskonalących warsztat trenerski. Stale się szkoli, by dać swoim uczestnikom najświeższą wiedzę. Wieloletni praktyk sprzedaży. Ma 16 lat doświadczenia w sprzedaży. Od ponad 10 lat uczy tego innych. Przeprowadziła już ponad 8000 godzin szkoleń. W jej szkoleniach uczestniczyło przeszło 2000 uczestników. Autorka w branżowych pismach specjalistycznych takich jak As Sprzedaży, Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż. Prelegentka w takich wydarzeniach jak: Trenferencja, Biznes Toastmasters, Młodzi na rynku pracy, Środowe Inspiracje oraz Mama w IT. Specjalista w tworzeniu nowatorskich rozwiązań biznesowych i programów szkoleń dopasowanych do potrzeb klienta. Zawód trenera wybrała nieprzypadkowo. Łączy on jej pasję do rozwoju osobistego, z pasją pracy z ludźmi. Jako trener daje okazję do zdobywania doświadczeń. Na szkoleniach i warsztatach pracuje tak, by uczestnicy wyszli z rozwiązaniami, praktycznie do zastosowania od razu.

0.0
0 total
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
1699zł1599zł

Opis kursu

  • Czas trwania: 4 dni
  • Liczba uczestników: do 12
  • Certyfikat: Tak
  • Poziom: Zaawansowany
  • Kategoria: Trenerskie